Ostujuhend

SOS Lasteküla Eesti Ühing on üks Eesti vanimaid heategevusorganisatsioone, kes aitab aasta üle 800 Eesti lapsel astuda sammukese lähemale õnnelikule lapsepõlvele:

• Keila, Põltsamaa, Narva-Jõesuu ja Juuru lastekülades ja Tallinnas ja Keilas noortekodudes elab 200 vanemliku hooleta last.
• Ida-Virumaal saab läbi peretugevdusprogrammi aastas abi ligi 250 last ehk teisisõnu aitame enam kui 80 peret, kes võivad oma lastest oskamatuse või hoolimatuse tõttu ilma jääda.
• SOS Lasteküla haridusprogrammi raames on loodud tugikeskused Keila ja Põltsamaa koolidesse, kus õpetajad saavad täiendusõpet õpiraskustes lastega tööks ning ligi 380 õpilast saavad abi õppimisel ja koolirõõmu leidmisel.

Kõiki toodete müügist laekuv raha läheb laste kasvatamiseks ja nende haridusele.  Kui soovid lisainformatsiooni, palun kirjuta toetus@sos-lastekyla.ee või helista +372 656 6958.

Hinnad
Kõik paberkaartide ja e-kaartide hinnad on eurodes (EUR) ja nende eest saab tasuda annetusena. Eritellimuste korral palun võta ühendust toetus@sos-lastekyla.ee või helista
Kõigil ostjatel, kel ei ole mingil põhjusel võimalik annetust teha (näiteks riigiasutused), siis saame Teile vormistada arve. Palun saatke oma info toetus@sos-lastekyla.ee või helista +372 656 6958.

Tellimine
Esitades tellimuse, saadetakse sinu e-mailile tellimuse kinnitus. 5 päeva jooksul saadame kulleriga paberkaardid Sinu poolt märgitud aadressile. Eritellimuse ja e-kaardi ostmisel palun lisaks e-poe tellimusele kirjutada toetus@sos-lastekyla.ee või helista +372 656 6958, et kaart tuleks just selline nagu soovid.
Kaarte on võimalik tellida ka välismaale!

Tasumine
Usaldame oma e-poe külastajaid ja saadame kaardid 5 päeva jooksul Sinuni. Tellimuse/annetuse tasumist kontrollime hiljem.
Tasuda saab kas pangaülekandega EE062200221001178590, SOS Lasteküla Eesti Ühing. SWIFT/BIC: HABAEE2X; või meie kodulehel http://www.sos-lastekyla.ee/annetamine/.

Transport
Palume hoolikalt üle vaadata, et kõik andmed, kaasa arvatud tarneaadress, oleks esitatud õigesti. Transpordi võimalused ja -tasu ilmub ostukorvis enne tellimuse kinnitamist. Tellimus saadetakse teele 5 päeva jooksul pärast tellimuse esitamist. Saadame teile e-maili, kui kaup on teele läinud.

Tagastamine
Kaupa me tagasi ei võta, kuna usume, et Sa ei hoia häid sõnu ainult endale ja saadad ikka jõulukaarte.
NB! ostutingimused võivad täieneda ja muutuda.

 

Annetus lastele: 900 6690 – €5  900 6680 – €10  900 6670 – €25